Już niedługo komunia święta Twojego dziecka.
Jak ubrać dziewczynkę na komunię, aby wyglądała elegancko i czuła się wygodnie ? Poniżej przestawiamy sukienki komunijne dla dziewczynki oraz sukienki po komunijne dzięki, którym ten dzień będzie niezapomniany.

 

Sukienki komunijne:

 

Sukieneczka MEGAN uszyta jest z satyny ślubnej w kolorze białym. Dół sukienki wykonany jest na podszewce z płóciennej bawełny, wykończonej dodatkowo tiulem. W pasie sukienkę ozdabia piękna aplikacja wykończona perełkami. Posiada krótkie rękawki, oraz jest długa do kostek. Sukieneczka jest rozkloszowana. Z tyłu sukienka zapinana jest na kryty zamek oraz wiązana w piękną satynową kokardę.

Górą sukieneczka DELIAH uszyta jest z satyny ślubnej w kolorze białym. Dół sukienki wykonany jest również z satyny ślubnej oraz warstwy tiulu. Uszyta na podszewce z płóciennej bawełny, wykończonej dodatkowo tiulem, który pięknie unosi sukienkę. W pasie piękna ozdobna aplikacja, która nadaję wyjątkowy i niepowtarzalny styl sukienki. Krótki rękawek ozdobiony taką samą aplikacją. Długa sukienka do kostek. Z tyłu zapinana jest na kryty zamek oraz wiązana w piękną satynową kokardę.

Sukieneczka NAOMI uszyta jest z satyny ślubnej w kolorze białym, dołem dodatkowa warstwa tiulu. Dół sukienki wykonany jest na podszewce z płóciennej bawełny, wykończonej dodatkowo tiulem. W pasie piękna ozdobna aplikacja. Rękawki 3/4 ozdobione aplikacją taką jak w pasie. Długa sukienka do kostek. Z tyłu sukienka zapinana jest na kryty zamek oraz wiązana w piękną satynową kokardę.

Sukienki po komunijne:

Sukieneczka MADELYN dostępna w dwóch kolorach: białym lub ecru.
Uszyta z wysokogatunkowej satyny ślubnej, na podszewce bawełnianej. Dół wykonany z wysokogatunkowej, satyny oraz tiulu. Podszewka bawełniana wykończona tiulem. Rękawki 3/4 z tiulu. W pasie ozdobna aplikacja z kryształkami i perełkami. Wiązana w pasie z tyłu w kokardę oraz zapinana na kryty zamek.

Sukieneczka REBECCA dostępna w dwóch kolorach: białym lub ecru.
Góra sukienki uszyta jest z oryginalnej koronki, karczek jest delikatnie prześwitujący . Dół sukienki wykonany jest z trzech warstw tiulu na satynie i podszewce z płóciennej bawełny, wykończonej dodatkowo tiulem. Całość ozdabia tiulowa kokarda. Sukieneczka posiada koronkowe rękawki.  Sukienka jest uszyta w formie z koła, dzięki czemu będzie pięknie wirować podczas tańca. Z tyłu sukienka zapinana jest na guziczek oraz kryty zamek.

Sukieneczka MILA dostępna w dwóch kolorach: białym lub ecru.
Sukienka uszyta z wysokogatunkowej satyny ślubnej, na podszewce bawełnianej. Dół z wysokogatunkowej, satyny oraz trzech warstw tiulu. Podszewka jest bawełniana dodatkowo wykończona tiulem aby pięknie unosiła sukienkę. Posiada delikatne rękawki. Pas ozdabiają  kryształki i perełki. Jest wiązana z tyłu w kokardę oraz zapinana na kryty zamek.

Sukienka LAUREN uszyta z tkaniny silky z tiulem w delikatne kropeczki w kolorze ecru. Przód sukienki delikatnie marszczony. Dół sukienki do marszczony w pasie. W pasie przeciągnięty tiulowy pas wiązany w kokardę z tyłu. Krótki, rozkloszowany rękaw. Długość w kolanko. Z tyłu zapinana na kryty zamek.

Górą sukienka MADISSON uszyta jest z tkaniny najwyższej jakości w kolorze ecru. Dół sukienki wykonany jest z dwóch warstw materiałów: satyny oraz szyfonu w kolorze ecru. W pasie ozdobne, złote kamienie. Krótkie rękawki. Uszyta w formie prostej, do marszczonej. Z tyłu zapinana na kryty zamek.

Górą sukienka AUDREY uszyta jest z satyny ślubnej w kolorze białym. Dół sukienki wykonany jest z dwóch warstw materiałów: różowego tiulu oraz bawełnianej podszewki. W pasie ozdobne, kryształki. Krótkie rękawki. Uszyta w formie prostej, do marszczonej z falbaną u dołu. Z tyłu zapinana na kryty zamek.

Wszystkie nasze sukienki są zaprojektowane i uszyte w Polsce.

Do sukienki po komunijnej lub komunijnej warto dobrać szykowne dodatki, które uzupełnią naszą stylizację. Takie jak: ozdoby do włosów, ozdoby na rękę, bolerko, rajstopki, torebka oraz rękawiczki.
Pamiętajmy, jeśli sukienka jest bogato zdobiona, warto postawić na delikatne dodatki. Natomiast jeśli sukienka jest skromna, możemy zaszaleć z dodatkami, ale pamiętajmy, że uroczystość komunijna jest świętem kościelnym, więc warto aby nasza stylizacja była stonowana najlepiej w odcieniach bieli i ecru, może być przełamana delikatnym różem.