NASZA HISTORIA

NASZA HISTORIA

Firma Emma została założona 1997 roku przez Agnieszkę Lasotę gdy Agnieszka miała 27 lat.
Agnieszka od najmłodszych lat wykazywała zainteresowanie modą poprzez częste eksperymentowanie z coraz to nowymi i oryginalnymi kreacjami. W późniejszym czasie dziecięca zabawa przerodziła się w prawdziwą pasję w którą Agnieszka wkładała całe swoje umiejętności a przede wszystkim serce, by efekt końcowej pracy spełniał jej największe wymagania. Agnieszka dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu w wykonywaną przez siebie pracę powoli zbliżała się do wysokiego poziomu, który można podziwiać w dzisiejszych sukienkach zaprojektowanych przez nią samą.

Agnieszka udała się do szkoły szwalniczej, w której szlifowała swój talent, a na tle koleżanek z klasy wyróżniała się ekspresją, odwagą a przede wszystkim pracowitością, którą potrafiła zamienić kawałek materiału w ubranie które miało potencjał i oryginalny styl, dzięki swojemu uporowi i dążeniu do postawionych sobie celi dostała się z zaprojektowaną przez siebie kreacją do ogólnopolskiego konkursu telewizyjnego. Na tamte czasy można powiedzieć że był to program pokroju „project runway”.
Jury było pod ogromnym wrażeniem warsztatu Agnieszki, postanowili wręczyć jej wyróżnienie.

Po ukończeniu szkoły w życiu Agnieszki zmieniło się bardzo dużo na świat przyszła jej córka Magda. Agnieszka projektowała i szyła sukienki w których Magda wyglądała obłędnie. Córka Agnieszki w jej stylizacji czuła się wyjątkowa bo widziała ile jej mama wkładała serca w każdy najmniejszy szczegół aby sukienki były odpowiednie dla niej. Magda z dumą chodziła do szkoły w sukienkach mamy gdzie na tle rówieśniczek miała niepowtarzalne ubrania.

I to właśnie dzięki , samodyscyplinie, odpowiedzialności a przede wszystkim miłości do dzieci powstała firma Emma dzięki której Twoja córeczka ma możliwość bycia księżniczką w niepowtarzalnych sukienkach tworzonych z miłością.

Share This