Kwiaty są bardzo wiosennym oraz letnim trendem tego lata. Od kilku sezonów goszczą one na wielu wybiegach mody, a i w tym roku będą strzałem w dziesiątkę. Są jednym z kilku, ulubionych wzorów projektantów, oraz kobietek małych i dużych. Kwiaty można już spotkać nie tylko na ubraniach lecz, także na akcesoriach, biżuterii czy butach.

Motyw kwiatowy na sukience sprawia, że jest on bardzo dziewczęca, lekka i delikatna.

Sukienka wykonana jest z wysokogatunkowej tkaniny włoskiej, inspirowanej najnowszymi trendami z wybiegów mody. Pas ozdabia, oryginalna, firmowa zawieszka EMMA. A uszyta jest w formie w zakładki.

Sukienka w kolorowe kwiaty na biało-granatowych pasach, na podszewce bawełnianej. Sukieneczka wykonana jest w formie z klosza, będzie pięknie wirować podczas tańca. W pasie przewiązana jest biała szarfa, która tworzy efektowną kokardę z tyłu.

Piękne kwiaty w odcieniach pastelowych,ozdabiają całość sukieneczki, która uszyta jest na bawełnianej podszewce. Uszyta jest w formie z klosza, wieć będzie pięknie wirować podczas tańca. W pasie przewiązana jest szarfa w kolorze ecru, która tworzy efektowną kokardę z przodu.

Sukieneczka uszyta jest z satyny w piękne kwiaty w odcieniach różu. A w pasie przewiązana jest biała szarfa, która tworzy efektowną kokardę z przodu.

 

Sukieneczka wykonana jest z wysokogatunkowej  satyny  z drukowaną koronką w kolorze morelowym. Dół sukienki ozdobiają malowane kwiaty w różnych kolorach. W pasie wszyta jest przepiękna szarfa, która wiązana jest w efektowną kokardę.

W takich sukienkachTwoja mała księżniczka, na pewno wszystkich zachwyci.